Srednji kofer je izuzetno atraktivan, izrađen od polipropilena, koji poseduje veću elastičnost od klasičnih materijala, što obezbeđuje bolju izdržljivost na udarce. Srednji koferi je proširiv i pogodan je za duža putovanja , nudeći dovoljno prostora. Četiri kvalitetna dupla točka omogućavaju lako manevrisanja. Teleskopska ručka takodje omogućava lakše manevrisanje, kombinacijska brava je korisna pogotovo za medjunarodna putovanja , a unutrašnji separatori daju mogućnost odvajanja odeće, obuće od drugih stvari. Ovaj kofer kombinuje izdržljivost, moderan dizajn i funkcionalnost, što ga čini odličnim izborom za putnike koji žele pouzdan i elegantan prtljag. Kao jedan od najprodavanijih kofera iz Gabol kolekcije može se reći da je ovaj kofer savršen za putnike koji traže, kvalitetan i praktičan prtljag.
Kofer srednji PROŠIRIVI 45x65x27/30cm Polypropilen Brooklyn 70/77,8 l-3,4 kg
Proizvodjač
Gabol
Dimenzije
450x650x270mm
Šifra
16KG123946EA
SIFRA_PROIZVODJACA
123946-49
JM
kom
NAZIV_GRUPE
Torbe i rančevi
TEZINA
3,4kg
Posebna šifra
EAN13
Podaci o uvozniku nalaze se na deklaraciji koja dolazi sa proizvodom. *Poštovani posetioci, trudimo se da budemo što precizniji u opisu naših proizvoda, međutim opisi su generisani putem napredne AI (veštačka inteligencija) tehnologije i ne možemo da damo garanciju da su svi opisi artikala potpuni i bez grešaka. U slučaju da naiđete na grešku molimo Vas da nas obavestite kako bismo ispravili.
NAPOMENA: Obzirom da robu šaljemo putem zvaničnih kurirskih službi, ne snosimo odgovornost za kašnjenje isporuke. Razlog je što od trenutka preuzimanja pošiljke od strane kurira kurirske službe više nismo u mogućnosti da utičemo na način , dužinu i termin isporuke iste. Molimo vas za razumevanje i upućujemo vas da sve primedbe u vezi dostave šaljete na kontakt telefon ili email kurirske službe kojom je pošiljka poslata. Zahvaljujemo se na razumevanju.
Kancelarijski materijal|Metalni ormani|Uništivač dokumenata|TV televizor|Mobilni telefon|Laptop|Kamera|Registrator|Bela tehnika|Šporet|Frižider
tonirani papir – svestrano i šareno rešenje za vaše obrazovne, organizacione potrebe i podsticanje kreativnosti široki spektar boja, od pastelnih do intenzivnih sertifikati zaštite životne sredine: PEFC i EU Ecolabel održivo nabavljen i lokalno obrađen papir, proizveden sa poštovanjem prema ljudima i planeti papir koji štiti prirodna staništa ugroženih vrsta ulaganjem u lokalne projekte biodiverziteta
Samolepljive, trajno lepljive etikete na A4 listovima. Za sve laserske, inkjet štampače i kopir mašine ili za ručni ispis. Precizno sečena i sveobuhvatna sigurnosna ivica štite bubanj štampača i valjke od ostataka lepka. Napravljene od beljenog papira bez hlora sa FSC® sertifikatom (FSC-C110972). Primenjen lepak bez isparljivih supstanci. Idealno za etiketiranje ili označavanje proizvoda, za adresiranje i slanje, organizovanje i arhiviranje.organizovanje i arhiviranje.
Očaravajuće svetleće nalepnice u obliku fudbalske lopte, stvaraju ugodnu atmosferu u svakoj dečijoj sobi. Samolepljive nalepnice, idealne za brzo i lako ukrašavanje.Ove divne nalepnice svetle u mraku dugo nakon što se svetla ugase. Pakovanje sadrži 3 komada.
fina akrilna boja, boce sa poklopcem za kontrolu protoka boja na vodenoj bazi najfinijeg kvaliteta sa visokom koncentracijom pigmentirane akrilne suspenzijekarakteriše ga visoka neprozirnostkada se osuši potpuno je postojanalako se nanosipotrebno je najmanje 24 sata da se potpuno osuši, temperature treba da budu između 18 i 25 °Cmože se koristiti na bilo kojoj podlozi, dobro se uklapa u slikarske aktivnosti tipične za ovu svestranu tehniku, punu kreativnih moguc´nostipogodan je za dekorativne i hobi tehnike kao što je dekupaž, kompatibilan je i veoma dobro reaguje sa vec´inom boja i efekata aditiva koji se koriste u ovoj tehnicimože se nanositi na zidove pomoc´u šablonarezultati su odličnog efekta i trajanjanijanse dostupne u korišc´enom asortimanu takođe nude intenzivne i efektne boje, ali mešanjem različitih boja, nove nijanse su uvek pune i harmoničnemože se farbati završnom akrilnom bojom kako bi se dobila vec´a otpornost, izdržljivost i sjajkompatibilan je sa svim vodenim bojama Morocolor linijakada se osuši, ne može se prati sa tkanina, u slučaju mrlja odmah operiteskinite zaštitni poklopac pre upotreberok upotrebe: 5 godine od datuma naznačenog na pakovanjupreporučeni način čuvanja: čuvati od smrzavanja i temperatura viših od 40 °C
Olovka od kaligrafskih vlakana za ručno crtanu kaligrafiju, umetnički rukopis, slova i fontove, pogodna za crtanje na drvetu, papiru, kartici, platnu i terakoti. Dostupan u 5 različitih vintage boja - crna, čelično plava, tamno braon, boca zelena i karmin crvena. Kvalitetno pero za kaligrafiju dostupno je u širinama linija 2,0 mm, 3,5 mm i 5 mm, dok edding 1455 ima fleksibilno pero širine 1-5 mm. Kaligrafska olovka za elegantnu umetnost lepog pisanja. Idealno za pisanje kartica i pisama, označavanje poklon oznaka ili natpise u foto albumima - postoji toliko različitih upotreba. Olovka obezbeđuje stalan protok mastila, garantujući laku upotrebu bez nereda. Zahvaljujući specijalnom peru dleta, svako može da se pozabavi kaligrafijom. Pigmentno mastilo na bazi vode se brzo suši, plus je izuzetno svetlo, postojano, otporno na vremenske uslove (tj. takođe je pogodno za spoljašnju upotrebu) i neće curiti kroz papir. Popularno i kod dece i kod odraslih. Visokokvalitetni brendirani proizvod. Proizvedeno u Nemačkoj.
Logitech G432 7.1 Surround Sound Gaming Leatherette 3,5mm / USB Single Jack 3,5 + USB + adapter 2 x 3,5 https://www.logitechg.com/en-roeu/products/gaming-audio/g432-7-1-surround-sound-gaming-headset.html Slusalice sa mikrofonom Saobraznost: 24 meseca
Sveska A5, dikto, iz Basic kolekcije ima niz zanimljivih i trendi motiva koji su namenjeni svim uzrastima. Korice su izradjene od kvalitetne mat folije. Sveska ima 60 lista zaobljenih ivica, sa marginom.
obostrani, jedan vrh je fineliner, a drugi kao četkica širina ispisa: 0,5-4mm vodootporno mastilo, bez kiselina odličan za nanošenje slojeva i bojenje mastilo se ne preslikava na drugu stramu
Cena75,60 RSD
Srednji kofer je izuzetno atraktivan, izrađen od polipropilena, koji poseduje veću elastičnost od klasičnih materijala, što obezbeđuje bolju izdržljivost na udarce. Srednji koferi je proširiv i pogodan je za duža putovanja , nudeći dovoljno prostora. Četiri kvalitetna dupla točka omogućavaju lako manevrisanja. Teleskopska ručka takodje omogućava lakše manevrisanje, kombinacijska brava je korisna pogotovo za medjunarodna putovanja , a unutrašnji separatori daju mogućnost odvajanja odeće, obuće od drugih stvari. Ovaj kofer kombinuje izdržljivost, moderan dizajn i funkcionalnost, što ga čini odličnim izborom za putnike koji žele pouzdan i elegantan prtljag. Kao jedan od najprodavanijih kofera iz Gabol kolekcije može se reći da je ovaj kofer savršen za putnike koji traže, kvalitetan i praktičan prtljag.